mtg roadmap 2021

 

Kromě představení více než 20ti karet právě přicházející edice Zendikar Rising poskytli Wizards of the Coast informace o svém plánu na rok 2021, počínaje zimním setem Kaldheim. Sféra Kaldheim je světem inspirovaným Vikingy. Fanoušci žádali návštěvu Kaldheimu od jeho prvního představení v roce 2009 jako součásti Planechase.

Strixhaven je naplánován na jaro 2021. Umístění této sady je neznámé a nebylo uvedeno v žádném předchozím artu karet Magic.

Adventures in the Forgotten Realms je letní sada 2021, která pravděpodobně nahradí obvyklý letní Core Set. Tento název známe z Dungeons & Dragons. Nyní přichází také do MtG.

Innistrad se vrací se dvěma zatím nepojmenovanými sadami na podzim 2021, které budou obsahovat typy vlkodlaků a upírů. Znáte někoho kdo miluje vlky a vlkodlaky? :-)
Innistrad byl poprvé vydán v roce 2011 a navazující Shadows Over Innistrad si pamatujeme z roku 2016. To to letí!

Time Spiral Remastered je návrat po 14ti letech k jedné z nejexperimentálnějších sad v Magicu. Bude to druhá remasterovaná sada, která naváže na vydání Amonkhet Remastered ze srpna tohoto roku na Magic Aréně.

Sada Modern Horizons 2 je také naplánována na příští rok bez oznámení o přesnějším termínu vydání. Jedná se o pokračování Modern Horizons z roku 2019, které bylo považováno za vynikající koncept a bylo první sadou, která přeskočila Standard a obsahovala karty přímo do Modernu.