Strana 1 z 2
#
Datum Nazev zpravy
1
Mon, 30 Mar 2020 13:45:00
White Soldier - turnaje v Arene
2
Wed, 25 Mar 2020 10:53:01
White Soldier - INFO k Prerelease: Ikoria: Lair of Behemoths
3
Tue, 25 Feb 2020 15:28:58
White Soldier - turnaje na BREZEN 2020
4
Tue, 28 Jan 2020 17:08:18
White Soldier - turnaje na UNOR 2020
5
Thu, 02 Jan 2020 11:55:42
White Soldier - turnaje na LEDEN 2020
6
Mon, 25 Nov 2019 18:07:09
White Soldier - turnaje na PROSINEC
7
Tue, 29 Oct 2019 15:45:25
White Soldier - turnaje na LISTOPAD
8
Thu, 03 Oct 2019 14:46:13
White Soldier - turnaje na ŘÍJEN
9
Tue, 30 Jul 2019 10:05:55
White Soldier - turnaje na SRPEN
10
Thu, 28 Feb 2019 10:48:10
White Soldier - turnaje na BREZEN
11
Tue, 29 Jan 2019 12:16:42
White Soldier - turnaje na ÚNOR
12
Wed, 02 Jan 2019 17:31:03
White Soldier - turnaje na LEDEN
13
Tue, 27 Nov 2018 15:51:56
White Soldier - turnaje na PROSINEC
14
Thu, 01 Nov 2018 11:40:19
White Soldier - turnaje na LISTOPAD
15
Mon, 01 Oct 2018 10:30:48
White Soldier - turnaje na RIJEN
16
Mon, 27 Aug 2018 11:53:58
White Soldier - turnaje na ZARI
17
Wed, 01 Aug 2018 14:14:11
White Soldier - turnaje na SRPEN
18
Thu, 21 Jun 2018 10:51:14
White Soldier - turnaje na CERVENEC
19
Sun, 27 May 2018 18:51:01
White Soldier - turnaje na CERVEN
20
Tue, 01 May 2018 10:30:00
White Soldier - turnaje na KVETEN