Strana 1 z 7
#
Datum Nazev zpravy
1
Tue, 15 Sep 2020 14:12:55
White Soldier - PreRelease ZENDIKAR RISING - sealed deck - již tento víkend!
2
Tue, 08 Sep 2020 11:43:45
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
3
Fri, 04 Sep 2020 10:03:06
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT MYSTERY BOOSTER
4
Thu, 27 Aug 2020 11:11:11
White Soldier - víkendový turnaj - MODERN
5
Wed, 12 Aug 2020 14:04:27
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Theros: Beyong Death
6
Wed, 05 Aug 2020 14:02:32
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
7
Fri, 31 Jul 2020 09:22:45
White Soldier - víkendový turnaj - MODERN
8
Tue, 21 Jul 2020 15:33:59
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Core Set 2021
9
Wed, 15 Jul 2020 15:14:30
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
10
Wed, 24 Jun 2020 13:40:01
White Soldier - PreRelease Core Set 2021 - sealed deck - již tento víkend!
11
Tue, 16 Jun 2020 10:07:59
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
12
Fri, 12 Jun 2020 10:28:13
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Theros: Beyong Death
13
Wed, 20 May 2020 09:12:43
White Soldier - Release Ikoria: Lair of Behemoths - sealed deck - již tento víkend!
14
Fri, 15 May 2020 11:02:40
White Soldier - PreRelease Ikoria: Lair of Behemoths - sealed deck - již tento víkend!
15
Fri, 20 Mar 2020 10:20:26
White Soldier - víkendový turnaj: Standard na Arene - ZDARMA!
16
Thu, 12 Mar 2020 12:07:00
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
17
Mon, 02 Mar 2020 16:51:22
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Theros: Beyong Death
18
Thu, 27 Feb 2020 14:39:29
White Soldier - víkendový turnaj - MODERN
19
Thu, 13 Feb 2020 14:31:16
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
20
Fri, 07 Feb 2020 11:45:44
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Theros: Beyong Death