Strana 1 z 5
#
Datum Nazev zpravy
1
Thu, 10 Oct 2019 09:07:47
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Throne of Eldraine
2
Thu, 26 Sep 2019 13:14:55
White Soldier - PreRelease Throne of Eldraine - sealed deck - již tuto neděli!
3
Thu, 19 Sep 2019 14:53:14
White Soldier - víkendový turnaj - MODERN - TRIAL na MKM Praha
4
Thu, 12 Sep 2019 15:21:11
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Core Set 2020
5
Thu, 05 Sep 2019 13:09:46
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - ZDARMA!
6
Mon, 02 Sep 2019 16:36:43
White Soldier - turnaje na ZÁŘÍ
7
Thu, 29 Aug 2019 15:33:49
White Soldier - Magic Weeked Core Set 2020 - sealed deck - již tuto neděli!
8
Wed, 07 Aug 2019 14:35:39
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Core Set 2020
9
Tue, 23 Jul 2019 15:20:55
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - TRIAL na Pražský Duel Commander
10
Wed, 17 Jul 2019 11:58:14
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Core Set 2020
11
Wed, 10 Jul 2019 14:37:16
White Soldier - Release Core Set 2020 - sealed deck - již tuto neděli!
12
Thu, 28 Mar 2019 12:29:15
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - TRIAL na Pražský Duel Commander
13
Thu, 14 Mar 2019 11:55:31
White Soldier - víkendový turnaj - MODERN
14
Thu, 07 Mar 2019 12:12:37
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1) - TRIAL HK
15
Fri, 01 Mar 2019 10:43:36
White Soldier - víkendový turnaj - MODERN
16
Thu, 21 Feb 2019 12:36:01
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1)
17
Thu, 14 Feb 2019 16:13:18
White Soldier - Magic Weekend Ravnica Allegiance - GUILDOVNÍ sealed deck
18
Thu, 31 Jan 2019 17:38:15
White Soldier - vikendovy turnaj - DRAFT Ravnica Allegiance
19
Thu, 24 Jan 2019 11:16:04
White Soldier - Release Ravnica Allegiance - GUILDOVNÍ sealed -již tuto neděli!
20
Tue, 15 Jan 2019 17:41:08
White Soldier - PreRelease Ravnica Allegiance již tuto neděli!