Strana 5 z 7
#
Datum Nazev zpravy
81
Wed, 25 Apr 2018 11:48:28
White Soldier - víkendové turnaje - Release DOMINARIA
82
Tue, 17 Apr 2018 15:04:50
White Soldier - víkendové turnaje - PreRelease DOMINARIA
83
Wed, 11 Apr 2018 09:43:16
White Soldier - víkendový turnaj: Duel Commander (1vs1)
84
Fri, 06 Apr 2018 10:35:09
White Soldier - víkendový turnaj: Store Championschip - STANDARD
85
Wed, 28 Mar 2018 18:57:54
White Soldier - turnaje na DUBEN
86
Wed, 21 Mar 2018 11:33:37
White Soldier - víkendový turnaj: DRAFT Masters 25
87
Fri, 16 Mar 2018 10:09:03
White Soldier - víkendový turnaj: MODERN
88
Thu, 08 Mar 2018 15:59:47
White Soldier - víkendový turnaj: LEGACY
89
Thu, 01 Mar 2018 16:52:21
White Soldier - víkendový STANDARD Showdown
90
Tue, 27 Feb 2018 16:45:19
White Soldier - turnaje na BREZEN
91
Wed, 21 Feb 2018 12:56:34
White Soldier - víkendové turnaje - Modern, Draft
92
Wed, 14 Feb 2018 17:55:32
White Soldier - víkendové turnaje - EDH, Draft
93
Wed, 07 Feb 2018 20:58:15
White Soldier - víkendové turnaje - Standard Showdown, Draft
94
Wed, 31 Jan 2018 14:45:21
White Soldier - víkendové turnaje - Modern o FTV, Draft
95
Mon, 29 Jan 2018 16:02:01
White Soldier - turnaje na UNOR
96
Tue, 16 Jan 2018 16:44:31
White Soldier - víkendové turnaje - Release Rivals of Ixalan - sealed deck
97
Mon, 08 Jan 2018 17:42:54
White Soldier - víkendové turnaje - PreRelease Rivals of Ixalan
98
Fri, 05 Jan 2018 12:51:05
White Soldier - víkendové turnaje - Modern, Draft
99
Wed, 27 Dec 2017 15:31:33
White Soldier - Store Championschip Ixalan
100
Wed, 20 Dec 2017 19:51:37
White Soldier - Vanocni Chaos DRAFT